„Branżowe Centrum Umiejętności jako integracja Trójkąta wiedzy: Szkoła – Uczelnia – Pracodawca”
15 listopada 2024 r. na Wydziale Nauk Inżynieryjno-Technicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyła się konferencja naukowo-branżowa pod hasłem: „Branżowe Centrum Umiejętności jako integracja Trójkąta wiedzy: Szkoła – Uczelnia – Pracodawca”.