IBE podsumował seminaria poświęcone sztucznej inteligencji w edukacji

6 spotkań z ciekawymi wykładowcami w 5 największych miastach w Polsce - seminaria zorganizowane przez Instytut Badań Edukacyjnych przyciągnęły osoby zainteresowane nowymi technologiami w edukacji.

7 grudnia w Warszawie odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu seminariów prezentujących publikację “Sztuczna inteligencja (AI) jako megatrend kształtujący edukację. Jak przygotowywać się na szanse i wyzwania społeczno-gospodarcze związane ze sztuczną inteligencją?”.

Było to 6 seminarium poświęcone sztucznej inteligencji w edukacji. Wcześniejsze wydarzenia odbyły się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz Krakowie. Zgromadziły ponad 180 osób zainteresowanych obszarem AI, sieciowania oraz przetwarzania danych.

Podczas seminarium w Warszawie podsumowano spotkania w panelu dyskusyjnym: Jak przygotowywać się na szanse i wyzwania społeczno-gospodarcze związane ze sztuczną inteligencją? Jak przygotować się do korzystania z nowych technologii?. Rozmawiano i dyskutowano o tym, jak rozwijać kompetencje wśród dzieci i młodzieży aby myślały nieszablonowo i podejmowały kreatywne zadania edukacyjne. 

Zobacz zdjęcia z seminarium w Warszawie

Previous slide
Next slide

Seminaria były doskonałą okazją do zapoznania się z raportem, porozmawiania z autorami publikacji oraz ekspertami Instytutu Badań Edukacyjnych. Liczymy, że kolejne wydarzenia odbędą się w 2023 roku!

Zapraszamy do zapoznania się z programami wydarzeń oraz pobraniem publikacji.

Warszawie (22.09.2022) POBIERZ PROGRAM

Poznaniu (30.09.2022) POBIERZ PROGRAM

Wrocławiu (24.10.2022) POBIERZ PROGRAM

Katowicach (24.11.2022) POBIERZ PROGRAM

Krakowie (25.11.2022) POBIERZ PROGRAM

Facebook
Twitter
LinkedIn