HumanTech Summit 2022 z udziałem ekspertów IBE. Zobacz relację

Sztuczna inteligencja, transformacja cyfrowa, wirtualna rzeczywistość, metawersum, robotyka, cyborgizacja, internet rzeczy - o tym, między innymi, dyskutowali uczestnicy międzynarodowej konferencji naukowej organizowanej przez Centrum HumanTech Uniwersytetu SWPS.

HumanTech Summit 2022 to międzynarodowa konferencja naukowa poświęcona relacji człowiek – technologia. Dlatego podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć ekspertów Instytutu Badań Edukacyjnych.

Maciej Tauber, lider projektu ZSK5, dyskutował w panelu “Czy i jak ułożymy sobie relacje ze sztuczną inteligencją” (9 grudnia, 11:45-12:45). Natomiast dr Emilia Danowska-Florczyk (projekt ZRK2) wzięła udział w dyskusji “Jak nauczać o technologii i z wykorzystaniem nowych technologii?”.

Do udziału w konferencji zaproszono czołowych naukowców z całego świata, zajmujących się problematyką interakcji człowieka z technologią. Podczas wydarzenia zaprezentowana została najnowsza wiedza z zakresu relacji człowiek-technologia.

HumanTech Summit jest częścią projektu HumanTech Meetings (HTM), który stanowi forum wymiany myśli naukowców i specjalistów z branży technologicznej z Polski i zagranicy.

Zobacz zdjęcia z HumanTech Summit 2022

Maciej Tauber, lider projektu ZSK5 (po lewej)
Maciej Tauber, lider projektu ZSK5 (po lewej)
dr Emilia Danowska-Florczyk (z mikrofonem)
dr Emilia Danowska-Florczyk (z mikrofonem)
Previous slide
Next slide
Facebook
Twitter
LinkedIn