Opisz kwalifikacje, które posiadasz!

Posiadasz umiejętności, których możesz uczyć innych? Podziel się pasją i doświadczeniem! Zgłoś się i opisz kwalifikację, którą będą mogli potwierdzić inni.

Zintegrowany System Kwalifikacji to wiarygodne certyfikaty z przypisanym poziomem PRK, uznawane w Polsce i rozpoznawalne w całej Europie. Dowiedz się, jak z pasji, zainteresowań czy hobby, uczynić zawód, a potem na tym zarabiać.

Posiadasz umiejętności, których możesz uczyć innych? Chcesz z pasji zrobić pracę? Zgłoś się do nas i opisz kwalifikację, którą będą mogli uzyskać inni. Postaw na Zintegrowany System Kwalifikacji i włącz do niego ciekawe kwalifikacje potwierdzane wiarygodnymi certyfikatami uznawanymi w Polsce i rozpoznawalnymi w całej Europie.

Zintegrowany System Kwalifikacji jest odpowiedzią na zmiany, które zachodzą na rynku, w gospodarce i podejściu ludzi do edukacji. Podstawą systemu jest to, co potrafimy, jakie mamy umiejętności i kompetencje, a nie to, gdzie się tego wszystkiego nauczyliśmy. 

Jeśli jednak nadal nie jesteście przekonani to zgłoście się do nas po darmową pomoc. Każda osoba, firma lub instytucja może zgłosić kwalifikację do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną pomoc w poznaniu systemu, a także jak – krok po kroku – zgłosić kwalifikację.

Napisz na opis.kwalifikacje@ibe.edu.pl i skorzystaj z pomocy ekspertów ZSK. Zgłoś kwalifikację, którą będą potwierdzać inni i zostań Instytucją Certyfikującą! 

Zobacz, jak opisać kwalifikację w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji

Facebook
Twitter
LinkedIn