Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na seminarium I Warszawa I 7 grudnia I SGH

Instytut Badań Edukacyjnych oraz eksperci Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji zapraszają na seminarium poświęcone sztucznej inteligencji w edukacji. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2022 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 
 

Podczas seminarium zostanie zaprezentowana najnowsza publikacje IBE Sztuczna inteligencja (AI) jako megatrend kształtujący edukację. Jak przygotowywać się na szanse i wyzwania społeczno-gospodarcze związane ze sztuczną inteligencją?”. Raport podsumowuje pracę znanych ekspertów w dziedzinie sztucznej inteligencji, przetwarzanie danych, uczenia maszynowego, sieciowania oraz nowych technologii w edukacji. 

Poruszone zostaną tematy: Rozwój sztucznej inteligencji jako wyzwanie dla systemu edukacji, Rola edukacji – potrzeba rozwoju kompetencji cyfrowych. Perspektywa cyberbezpieczeństwa oraz Edukacja medialna i sztuczna inteligencja w kontekście społecznym.

Odbędzie się również panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości: Jak przygotowywać się na szanse i wyzwania społeczno-gospodarcze związane ze sztuczną inteligencją? Jak przygotować się do korzystania z nowych technologii?.

Zapraszamy do zapoznania się z listą prelegentów. Program wydarzenia dostępny jest tutaj. Aby zapisać się na seminarium należy skorzystać z formularza rejestracyjnego (link).

Seminaria informacyjne w całej Polsce

Spotkanie w Warszawie kończy cykl seminariów, które odbyły się w głównych miastach w Polsce. Wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dlatego seminarium w Warszawie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z raportem, porozmawiania z autorami publikacji oraz ekspertami Instytutu Badań Edukacyjnych.

Seminaria odbyły się w:

Warszawie (22.09.2022) POBIERZ PROGRAM

Poznaniu (30.09.2022) POBIERZ PROGRAM

Wrocławiu (24.10.2022) POBIERZ PROGRAM

Katowicach (24.11.2022) POBIERZ PROGRAM

Krakowie (25.11.2022) POBIERZ PROGRAM

Więcej informacji o seminariach udziela Lena Chotkiewicz (j.chotkiewicz@ibe.edu.pl). 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn