Revas dołącza do systemu Odznaka+

24 listopada br. przedstawiciele IBE mieli przyjemność uczestniczyć w finale konkursu Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie. Wydarzenie, które odbyło się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów było doskonałą okazją, aby do pilotażu systemu Odznaka+ oficjalnie dołączył współorganizator konkursu - Revas.

Innowacyjne rozwiązanie edukacyjne, system Odznaka+, przygotowywany przez Instytut Badań Edukacyjnych zyskał kolejnego ważnego partnera – Revas. Misją firmy jest zmiana sposobu nauki przedsiębiorczości na bardziej angażujący i praktyczny, dlatego też chętnie stawia na nowoczesne rozwiązania. Sztandarowe oprogramowanie firmy – Branżowe Symulacje Biznesowe,  wykorzystywane jest w blisko 700 szkołach i ponad 60 uczelniach w Polsce oraz kilkunastu instytucjach za granicą.

Dzięki podjętej współpracy Revas uzyska dostęp do aplikacji wraz z infrastrukturą serwisową, który umożliwia wydawanie, przyznawanie, przechowywanie i udostępnianie cyfrowych odznak w standardzie Open Badges.

Umowę na pilotaż System Odznaka+ podpisali Michał Nowakowski, lider projektu ZSK4, odpowiedzialny za stworzenie Systemu Odznaka+ oraz Wojciech Pitura, współzałożyciel i prezes zarządu Revas sp. z o.o.

System Odznaka+ zyskał kolejnego znaczącego ambasadora, który z pewnością będzie miał swój udział w popularyzacji wiedzy na temat mikropoświadczeń oraz samej marki systemu Odznaki+. Revas był współorganizatorem Mistrzostw Biznes i Zarządzanie, które odbyły się we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki oraz Centrum GovTech.

Zobacz galerię zdjęć z Mistrzostw Biznes i Zarządzanie