ZSK – perspektywa regionalna. Kolejny webinar już wkrótce!

W poniedziałek 22 czerwca odbędzie się webinar „Praktyczny wymiar ZSK - perspektywa regionalna”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Podczas webinaru prowadzące – Katarzyna Zabratańska i Agnieszka Orzechowska z Instytutu Badań Edukacyjnych – opowiedzą o tym jak wygląda dziś Zintegrowany System Kwalifikacji, a także kim są interesariusze regionalni i jakie mają oczekiwania wobec systemu.

Spotkanie będzie miało charakter praktyczny – uczestnicy otrzymają garść wskazówek dotyczących rozpoczęcia współpracy na rzecz rynku pracy, edukacji i idei lifelong learning. Nie zabraknie też przykładów na bazie konkretnych doświadczeń z różnych części Polski oraz dopasowanych do różnych typów interesariuszy. Prowadzące przedstawią również dobre praktyki współpracy partnerskiej w regionie oraz opowiedzą o tym, jak przykładowa kwalifikacja funkcjonuje w praktyce.

Webinar odbędzie się 22 czerwca o godz. 19:00. Aby wziąć udział w webinarze, wystarczy wejść na stronę: https://ibeedu.clickmeeting.com/praktyczny-wymiar-zsk-perspektywa-regionalna

 

Facebook
Twitter
LinkedIn