listopad 2018

28lis(lis 28)10:1529(lis 29)15:30Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji – szanse i korzyści dla uczeni wyższych”Seminarium ZSK, Poznań

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji – szanse i korzyści dla uczeni wyższych”, które odbędzie się  w dniach 28-29 listopada br. w Poznaniu (w budynku Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu – dokładny adres zostanie podany wkrótce).

Wydarzenie skierowane jest do pracowników naukowych, dydaktycznych i administracyjnych uczelni wyższych, w szczególności do kierowników studiów podyplomowych i osób zajmujących się organizacją oraz prowadzeniem studiów podyplomowych.

Podczas dwudniowego spotkania usystematyzujemy wiedzę o ZSK, przedstawimy możliwości jego zastosowania w praktyce, wskażemy na szanse i korzyści płynące z ZSK dla uczelni wyższych, przede wszystkim w kontekście włączania studiów podyplomowych do systemu. Szczegółowo omówimy także procedurę włączania studiów podyplomowych do ZSK.

POBIERZ PROGRAM DZIEŃ I

POBIERZ PROGRAM DZIEŃ II

LINK DO REJESTRACJI

Partner:

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Kwestie organizacyjne:

• udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-maila z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu

Kontakt:

Jan Kosmowski: j.kosmowski@ibe.edu.pl, tel.: 573 444 590

Sławomir Szymczak: s.szymczak@ibe.edu.pl, tel.: 573 444 576

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym” oraz w ramach projektu „Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji”.

28 (środa) 10:15 - 29 (Czwartek) 15:30

Poznań