Zapraszamy na otwarte spotkanie warsztatowe w formule online pt.: “Szlakiem kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych”

kobieta przy laptopie robiąca notatki w zeszycie
Spotkanie ma charakter warsztatów i będzie interaktywnym wydarzeniem nastawionym na dzielenie się wiedzą, aktywność i przestrzeń na dyskusję.
[ilustracja: Canva]

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby zajmujące się rozwijaniem i certyfikowaniem umiejętności, zainteresowane procedurą opisywania oraz zgłaszania kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli szkół wyższych, instytutów naukowych PAN, instytutów badawczych.

Podczas warsztatów online, które odbędą się w dniu 04.07.2024 w godz. 10:00-13:00, zrealizujemy dwa moduły.

• ZSK – możliwości dla instytucji szkolnictwa wyższego:
    • główne założenia Ustawy o ZSK;
    • prawne aspekty związane z funkcjonowaniem instytucji szkolnictwa wyższego w ZSK;
    • Polska Rama Kwalifikacji;
    • rodzaje kwalifikacji i procedura ich włączania do ZSK;
    • interesariusze ZSK.
  • Opis kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych:
    • formularz opisu kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych;
    • opisywanie efektów uczenia się;
    • różnice pomiędzy programem studiów a opisem kwalifikacji.

Spotkanie poprowadzą pracownicy zespołu oferującego wsparcie szkołom wyższym: dr Małgorzata Musialik i Iwona Caputa.

Udział w warsztacie wymaga rejestracji.

ZGŁOSZENIA przyjmujemy za pomocą formularza rejestracyjnego: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScobi0xi3_lS6vEwPhFPEgcnNi-qgE6I357Tc_QXgpVqz-G_w/viewform?usp=sf_link

Liczba miejsc jest ograniczona!

>>> Do pobrania: szczegółowy PROGRAM warsztatów.

Kontakt do naszego zespołu: wsparcie.uczelnie@ibe.edu.pl

program szkolenia "Szlakiem kwalifikacji" 04.07.2024

#FunduszeUE