Kwalifikacje przyszłości. Branża lotnicza dla rozwoju Podkarpacia

Czym jest Zintegrowany System Kwalifikacji i jak może przysłużyć się rozwojowi branży lotniczej na Podkarpaciu? Jak włączyć się w tworzenie systemu? Kto na tym zyska? Na te pytania i wiele innych odpowie seminarium branżowe, organizowane 20 września w Rzeszowie.

Wydarzenie jest dedykowane przedstawicielom biznesu i edukacji oraz osobom zainteresowanym uczeniem się przez całe życie. Seminarium odbędzie się w ramach Podkarpackiego Festiwalu Nauk, który jest jednym z największych imprez popularnonaukowych w Polsce.

Podczas seminarium będzie można się dowiedzieć m.in., jakie są wyzwania i potrzeby branży lotniczej w zakresie zarządzania kompetencjami. Nie zabraknie miejsca na przedstawienie planów Sektorowej Rady ds. Kompetencji przemysłu lotniczo-kosmicznego.

Planowana jest także dyskusja panelowa pt. „Kwalifikacje przyszłości. Rozwój Doliny Lotniczej dla rozwoju Podkarpacia”.

Druga część seminarium będzie skierowana przede wszystkim do pracowników oświaty i będzie miała charakter warsztatowy. Nauczyciele dowiedzą się m.in., jak rozmawiać z uczniami o ZSK.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Seminarium odbędzie się w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PROGRAM SEMINARIUM

Zapraszamy!

 

Facebook
Twitter
LinkedIn