JDabrowsky zaprasza do świata nowych technologii

JDabrowsky sprytnie wykorzystuje nowoczesne rozwiązania, aby osiągnąć sukces zawodowy. Zresztą już wcześniej przekonywał, że "najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie". I właśnie jednym z takich rozwiązań jest Zintegrowany System Kwalifikacji.

Nowe możliwości, które pojawiły się dzięki otwartości oraz postępowi w świecie nowych technologii, pobudziły w Polakach chęć do poważnych zmian. Jedną z pierwszych osób, która odkryła w tym potencjał, był Janek Dąbrowski znany również jako JDabrowsky. Jak to zrobił?

Gdy pojawiły się media społecznościowe, to od razu zauważyłem w nich szanse i możliwości, abym mógł wykazać się kreatywnie – kiedyś sporo osób hejtowało YouTube, TikTok, Instagram. Mówili, że to chwilowa moda, a dzisiaj? Praktycznie każda duża marka korzysta z social media, by dotrzeć do klientów.

Dlatego JDabrowsky sprytnie wykorzystuje nowoczesne rozwiązania, aby osiągnąć sukces. Zresztą już wcześniej przekonywał, że “najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie”. I właśnie jednym z takich narzędzi jest Zintegrowany System Kwalifikacji. Dlaczego?

Rób, to co lubisz i zarabiaj na tym

Wyjaśnimy to na przykładzie. Jesteś samoukiem, który najpierw ogrywał wszystkich w Fifę, potem sam kompletował sprzęt komputerowy, w końcu sam nauczył się programowania buszując po forach, czy oglądając tutoriale na YouTube. Do tego ogarniasz HTML, CSS i JavaScript, wiesz co to hosting, a konfiguracja serwera to dla ciebie drobnostka.

Wchodzisz na stronę i sprawdzasz kwalifikacje. Możesz je pogrupować według odpowiedniej branży, albo wpisując słowa kluczowa. Okazuje się, że jest kilka ciekawych możliwości:

Każda z tych kwalifikacji jest dokładnie opisana. Możesz sprawdzić, jakie do kogo jest skierowana, co trzeba umieć, jakie są szanse na pracę, albo na ile lat wydawany jest certyfikat. Sprawdzisz tam również, jak potwierdza się umiejętności, czyli przechodzi walidację. Może to być tylko portfolio, ale najczęściej jest to test teoretyczny lub praktyczny.

JDabrowsky “umiał w grafikę”. Teraz na tym korzysta

Kiedy już wybrałeś kwalifikację, zgłaszasz się do odpowiedniej Instytucji Certyfikującej, podchodzisz do egzaminu, dokonujesz opłaty i… dostajesz certyfikat, który jest uznawany w Polsce i Unii Europejskiej. 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn