Jak potwierdzać to, co umiemy. Zapraszamy na warsztaty online

IBE oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku organizują bezpłatne spotkanie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Ponad 170 krajów, tysiące bezpłatnych szkoleń, wykładów i debat. W dniach 8 – 14 listopada 2021 r. odbędzie się 14. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To największe w Polsce wydarzenia promujące świadomy rozwój zawodowy i aktywną postawę wobec życia. W tym roku wydarzenia będą odbywały się pod hasłem “Biznes jutra”.    

Z tej okazji Instytut Badań Edukacyjnych we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Białymstoku, zaprasza na bezpłatne warsztaty dotyczące obsługi narzędzi umożliwiających potwierdzanie umiejętności i zwiększanie atrakcyjności na rynku pracy.

Jak potwierdzać to, co umiemy. Zapraszamy na warsztaty online

• Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji – bezpłatna baza kwalifikacji wraz z opisem sposobu ich potwierdzania

• Aplikacja Moje portfolio – bezpłatna aplikacja na telefon i komputer umożliwiająca gromadzenie dowodów potwierdzających nabycie umiejętności

• Aplikacja Kompas – bezpłatna aplikacja, która pomaga wybrać kwalifikacje zgodnie z zainteresowaniami na podstawie sformułowanego zapytania w wyszukiwarce lub wybranych kryteriów

• Aplikacja Kompas Branżowy – bezpłatna aplikacja, która przedstawia ponad 200 zawodów i kwalifikacji zawodowych ze szkolnictwa branżowego określonych w podstawach programowych kształcenia w zawodach

Wszystkie osoby zainteresowane potwierdzaniem kompetencji i uzyskaniem certyfikatu zapraszamy do rejestracji. Warsztaty poprowadzą: Beata Sulima – lider regionalny w zakresie wdrażania ZSK w województwie podlaskim oraz doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery WUP w Białymstoku.

Warsztat odbędzie się online 12 listopada w godz. 10 – 11.30. Podczas spotkania “Jak potwierdzać to, co umiemy” każdy zainteresowany dowie się:

  • jak potwierdzić kompetencje, na które nie mamy dokumentu
  • jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy
  • czym jest Zintegrowany System Kwalifikacji
  • nasze kompetencje a potrzeby rynku pracy

Więcej informacji o warsztatach oraz Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości można znaleźć tutaj.

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

lipiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń