Kwalifikacje z obszaru CNC głównym tematem konferencji w Grudziądzu

W Grudziądzu odbędzie się konferencja dot. kwalifikacji Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Spotkanie zaplanowano na 29.11 w formie hybrydowej. 

Konferencja „Kwalifikacje rynkowe – kwalifikacjami przyszłości rozpocznie się 29 listopada 2021 r. roku o godzinie 9:00 w siedzibie Centrum Kształcenia Praktycznego w Grudziądzu. Z uwagi na sytuację pandemiczną wydarzenie ma charakter hybrydowy. W formie stacjonarnej weźmie udział 35 osób, z kolei formuła online dostępna będzie dla każdego.

Aby otrzymać link do transmisji należy wcześniej zgłosić się (karta uczestnika) do organizatorów na adres a.grochowski@mechatronik.pl.

Podczas konferencji omówione zostaną zasady działania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Prelegenci przybliżą również informacje z zakresu kwalifikacji rynkowych oraz ich zdobywania w kontekście CNC:

Wyjaśnione zostaną podstawy funkcjonowania Instytucji Certyfikującej, walidacji oraz PZZJ. Ponadto, wszyscy zainteresowani potwierdzaniem kwalifikacji oraz ich certyfikowania, będą mogli zapoznać się z przygotowanymi materiałami.

Udział w konferencji weźmie Ireneusz Baranowski, zastępca dyrektora IBE ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Więcej informacji o konferencji oraz program wydarzenia jest dostępny tutaj.

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

lipiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń