Zostań trenerem z Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji!

Do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji dołączyły wyczekiwane kwalifikacje sportowe. Już niedługo będzie można zdobyć certyfikat i prowadzić zajęcia z tych niezwykle ciekawych dyscyplin.

Nie jedną, a od razu pięć nowych kwalifikacji włączyło Ministerstwo Sportu i Turystyki do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Mowa o kwalifikacjach trenerskich i instruktorskich w koszykówce (aż dwie!), snowboardzie, nordic walking i wspinaczce sportowej.

Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że każda osoba, która pasjonuje się wymienionymi sportami, będzie mogła potwierdzić swoje umiejętności i wiedzę. Potem już tylko krok od zdobycia certyfikatu i można zostać trenerem wymarzonej dyscypliny.

Po wybraniu interesującej nas kwalifikacji sportowej, wystarczy kliknąć w link i sprawdzić, co trzeba umieć, aby potwierdzić kwalifikację i zdobyć certyfikat. 

Sport w ZSK. Coraz więcej kwalifikacji trenerskich!

Do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji dołącza mnóstwo ciekawych kwalifikacji, ale tych sportowych jest ostatnio najwięcej. Nie tak dawno pojawiły się aż trzy związane ze snowboardem. 

Cieszy również spora liczba kwalifikacji, które pomagają zostać trenerem lub instruktorem. Z ZSK można już zdobyć certyfikat z jogi akademickiej, tenisa stołowego, kiteboardingu, czy fitnessu i treningu personalnego. 

Zamień hobby na pracę i zostań swoim szefem. Pomoże ci w tym ZSK

Na koniec zostawiliśmy coś zdecydowanie najlepszego! Jeśli posiadasz umiejętności, których możesz uczyć innych i  chcesz z pasji zrobić pracę, to dobrze trafiłeś. Zgłoś się i opisz kwalifikację, którą będą mogli uzyskać inni. A ty zostaniesz swoim szefem i będziesz wydawał certyfikaty.

Nie wierzycie, że to działa? Uważacie, że nie nie można łączyć przyjemnego z pożytecznym, a praca nie równa się hobby i pasja. Nie będziemy was przekonywać, zrobi to on. Bo jemu się udało – robi to, co lubi, a jeszcze na tym zarabia. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

Facebook
Twitter
LinkedIn