Zamień hobby na pracę i zostań swoim szefem. Pomoże ci w tym ZSK

A może rzucić to wszystko i zostać kitesurferem? To nie "bajki dla dorosłych", tylko możliwość, jaką daje ZSK. Dowiedz się, jak z pasji uczynić zawód, a potem na tym zarabiać.

Posiadasz umiejętności, których możesz uczyć innych? Chcesz z pasji zrobić pracę? Zgłoś się i opisz kwalifikację, którą będą mogli uzyskać inni. Postaw na Zintegrowany System Kwalifikacji i włącz do niego ciekawe kwalifikacje potwierdzane wiarygodnymi certyfikatami uznawanymi w Polsce i rozpoznawalnymi w całej Europie.

Zintegrowany System Kwalifikacji jest odpowiedzią na zmiany, które zachodzą na rynku, w gospodarce i podejściu ludzi do edukacji. Podstawą systemu jest to, co potrafimy, jakie mamy umiejętności i kompetencje, a nie to, gdzie się tego wszystkiego nauczyliśmy. 

A może rzucić to wszystko i zostać kitesurferem?

Nie wierzycie, że to działa? Uważacie, że nie nie można łączyć przyjemnego z pożytecznym, a praca nie równa się hobby i pasja. Nie będziemy was przekonywać, zrobi to on. Bo jemu się udało – robi to, co lubi, a jeszcze na tym zarabia. Chcesz zostać kitesurferem? Zobacz wideo.

Jeśli jednak nadal nie jesteście przekonani to zgłoście się do nas po darmową pomoc. Każda osoba, firma lub instytucja może zgłosić kwalifikację do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną pomoc w poznaniu systemu, a także jak – krok po kroku – zgłosić kwalifikację.

Napisz na opis.kwalifikacje@ibe.edu.pl i skorzystaj z pomocy ekspertów ZSK. Zgłoś kwalifikację, którą będą potwierdzać inni i zostań Instytucją Certyfikującą! 

Facebook
Twitter
LinkedIn