Za nami VIII edycja Spaceru i Biegu do Niepodległości w Grotnikach

Piękna pogoda i wspaniała atmosfera, tak wyglądał VIII Spacer i Bieg do Niepodległości, który odbył się 6 listopada w Grotnikach. Na miejscu byli obecni eksperci IBE, bo uczestnicy oprócz medali za udział otrzymali cyfrowe poświadczenia w formie standardu Open Badges - odznaki w systemie #OdznakaPlus 🙂

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Akademia Sport i Rozwój. Patronat objęło Towarzystwo Olimpijczyków Polskich i Regionalna Rada Olimpijska w Łodzi. Instytut Badań Edukacyjnych był obecny tam z Odznaka+ .

To już ósma edycja Biegu o Niepodległości w Grotnikach. Na uczestników czekała bardzo ciekawa trasa i piękna pogoda. W rywalizacji udział wzięli zarówno dorośli, jak i dzieci. 

Organizatorzy za cel biegu przyjęli radosne świętowanie Dnia Niepodległości oraz krzewienie zdrowego stylu życia poprzez bieg, spacer, jazdę na rowerze oraz wzmacnianie społecznych relacji. 

Odznaka+ 

Po zawodach odbyła się ceremonia wręczenia uczestnikom nagród. Oprócz medali otrzymali także cyfrowe poświadczenia – odznaki w systemie Odznaka+. 

Zwieńczeniem imprezy był koncert muzyczny i poczęstunek dla uczestników.

Facebook
Twitter
LinkedIn