Seminarium „Kwalifikacje rynkowe z zakresu efektywnego wykorzystania energii”

Zapraszamy na seminarium branżowe organizowane przez Instytut Badań Edukacyjnych we współpracy z Fundacją Klaster Czyste Powietrze. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli sektora edukacji, jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców i pracodawców.

Seminarium będzie dotyczyć opisu kwalifikacji rynkowych z branży: grzewczej, automatyki, sterowania systemami i termomodernizacji. Uczestnicy posłuchają o projektach kwalifikacji potwierdzających kompetencje zawodowe w rzeczonych branżach; pod dyskusję poddane zostanie zapotrzebowanie na kwalifikacje oraz możliwość ich wykorzystania. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również przykłady działań własnych, wyniki obserwacji praktycznych i badań branżowych z zakresu efektywnego wykorzystania energii a także najnowsze światowe rekomendacje dotyczące optymalizacji kosztów, zmniejszenia zużycia oraz poprawy bezpieczeństwo.

W trakcie seminarium planowana jest debata na temat potrzeby wdrażania oraz promowania zdobywania nowych kwalifikacji z zakresu: innowacyjnych systemów termoizolacyjnych, efektywnych systemów ogrzewania i chłodzenia, systemów inteligentnej automatyki oraz urządzeń grzewczych na paliwa gazowe i stałe.

Seminarium “Kwalifikacje rynkowe z zakresu efektywnego wykorzystania energii – szansa dla edukacji i rynku pracy w Polsce” odbędzie się 21 lutego w Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii AGH w Miękini. Udział w seminarium jest bezpłatny !

Link do rejestracji

Program

 

Facebook
Twitter
LinkedIn