Ogólnopolski Tydzień Kariery z Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczne wydarzenie, którego celem jest wspieranie w rozwoju kariery oraz promocja inicjatyw związanych z doradztwem zawodowym. ZSK zaprasza na spotkania z Regionalnymi Liderkami.

Ogólnopolski Tydzień Kariery potrwa od 18 do 24 października w całej Małopolsce. W ramach wydarzenia zaplanowano ponad 230 wydarzeń zorganizowanych przez 40 instytucji i firm. Ogólnopolski Tydzień Kariery jest skierowany dla osób, które chcą skorzystać z profesjonalnego wsparcia w planowaniu edukacji, zdobycia konkretnego zawodu, kwalifikacji albo rozwoju kariery.

W tym roku spotkanie przebiegać będzie pod hasłem “Wyprawa na 3K: kariera, kompetencje, kreatywność”. Dlatego nie mogło na nim zabraknąć przedstawicieli Instytutu Badań Edukacyjnych.

Podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery trzy regionalne liderki ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji wystąpią z prelekcjami i konsultacjami online.

Ogólnopolski Tydzień Kariery razem z ZSK

Marzanna Bogacka, Regionalna Liderka ds. ZSK z województwa kujawsko – pomorskiego, wystąpi podczas konferencji online inaugurującej Ogólnopolski Tydzień Kariery w Małopolsce z prelekcją “Wykorzystanie ZRK przez szkolnych doradców zawodowych”. Spotkanie odbędzie się 18 października i jest całkowicie darmowe, ale należy zapisać się na nie wcześniej. Można to zrobić pod tym linkiem.

 

Z kolei Regionalne Liderki ds. ZSK z województwa małopolskiego – Anna Kida i Ewa Nieć – pojawią się na Ogólnopolskim Tygodniu Kariery w formie indywidualnych konsultacji online. Odbędą się one 21 października w godzinach 9.00 – 14.00. Dedykowane są one wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o opisywaniu kwalifikacji rynkowych. Aby wziąć udział w konsultacjach indywidualnych, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu pod adresem e-mail: a.kida@ibe.edu.pl.

Inicjatorem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Za koordynację w Małopolsce odpowiada Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

czerwiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń