Odkryj swoją supermoc! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty edukacyjne

O uczeniu się przez całe życie warto rozmawiać już od przedszkola. Zgłoś swoją placówkę do udziału w warsztatach Instytutu Badań Edukacyjnych!

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami rozwiązań metodycznych dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Oferujemy autorskie scenariusze zajęć, warsztatów oraz lekcji poświęconych idei uczenia się przez całe życie oraz Zintegrowanemu Systemowi Kwalifikacji!

Warsztaty Odkryj swoją supermoc! skierowane są do przedszkoli (grupy 5-6-latków)  oraz szkół podstawowych (oddziały przedszkolne i klasy I-III) na terenie całego kraju.

Celem warsztatów jest stworzenie dzieciom przestrzeni do rozwoju umiejętności podstawowych, przekrojowych, zawodowych, w tym społecznych oraz umiejętności ważnych dla aktywnego udziału w uczeniu się przez całe życie.

Zobacz, jak wyglądają warsztaty Odkryj swoją supermoc!


Spotkania odbywają się w 15-osobowych grupach (7 dzieci, 7 rodziców/opiekunów oraz nauczyciel) i trwają około 3 godzin.

Jak skorzystać z oferty warsztatów?

Z naszych zajęć korzyść edukacyjną wynoszą wszyscy. Dorośli, którzy towarzyszą dzieciom, mogą zaobserwować, w jaki sposób ich pociechy funkcjonują w grupie rówieśników. Dlatego warsztat może służyć refleksji nad zasobami i mocnymi stronami dziecka. Z kolei dla pedagogów warsztat może być inspiracją do pracy dydaktyczno – wychowawczej. Dla dzieci to ciekawe zajęcia i wspólna zabawa.

Warsztaty Odkryj swoją supermoc! prowadzone są przez doświadczone trenerki Instytutu Badań Edukacyjnych: Ewę Frołow oraz Barbarę Lebedowicz. Wykorzystują one w swojej pracy autorskie scenariusze zajęć. 

Zapewniamy materiały niezbędne do realizacji warsztatu, upominki dla uczestników, napoje oraz przekąski. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat warsztatów organizowanych przez Instytut Badań Edukacyjnych możesz przeczytać tutaj.

Jak zgłosić swój udział?

Zapraszamy do kontaktu dyrektorów, nauczycieli szkół podstawowych oraz przedszkoli zainteresowanych realizacją warsztatów.

 

Warsztat odbywa się w ramach projektu “Wsparcie rozwoju ZSK w szczególności na poziomie regionalnym poprzez wdrażanie rozwiązań i inicjatyw skierowanych do użytkowników końcowych systemu – ZSK 4”.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn