Walidacja. Wypełnij ankiety dotyczące narzędzi online i pomóż nam je udoskonalić!

Zapraszamy do wypełnienia dwóch ankiet - dla Bazy Dobrych Praktyk oraz Katalogu Metod Walidacji. Opinia użytkowników jest dla nas ważna i pozwoli udoskonalić funkcjonalności stron powiązanych z walidacją efektów uczenia się.

W Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji funkcjonują dwie ważne strony, przydatne w procesie przygotowania do pełnienia funkcji Instytucji Certyfikującej.

Baza Dobrych Praktyk: Walidacja i zapewnianie jakości pozwala sprawdzić, w jaki sposób instytucje w różnych krajach Europy i świata organizują proces walidacji. To ponad 20 przykładów, które mogą zainspirować do stworzenia własnych rozwiązań.

Katalog Metod Walidacji to z kolei kompendium wiedzy nt. metod, narzędzi i technik walidacji. Pomaga poznać wybraną metodę, sprawdzić, czy będzie miała zastosowanie w przypadku określonych efektów uczenia się, porównać różne metody oraz przeanalizować potencjalne ryzyka.

Wypełnij ankietę i pomóż nam ulepszyć strony!

W Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji dbamy o komfort użytkowników oraz organizacji , które chcą dołączyć jako Instytucje Certyfikujące. Dlatego aktualizujemy nasze zasoby w celu poprawy ich funkcjonowania. 

Zapraszamy do wypełnienia dwóch ankiet – dla Bazy Dobrych Praktyk oraz Katalogu Metod Walidacji. Opinia użytkowników jest dla nas ważna i pozwoli udoskonalić funkcjonalności stron powiązanych z walidacją efektów uczenia się.

Link do ankiety dot. Bazy Dobrych Praktyk ⇒ KLIKNIJ

Link do ankiety dot. Katalogu Metod Walidacji ⇒ KLIKNIJ

Na wypełnione ankiety czekamy do 31 stycznia 2022 roku. Jeżeli mają Państwo pytania związane z walidacją, ankietą oraz dedykowanymi stronami, zapraszamy do kontaktu mailowego – walidacja.zsk@ibe.edu.pl.

Narzędzia online dotyczące walidacji – zobacz nagrania

Facebook
Twitter
LinkedIn