Seminarium metodologiczne dedykowane kwalifikacjom w motoryzacji i elektromobilności

22 września odbędzie się seminarium poświęcone polskim i europejskim trendom w obszarze kwalifikacji w branży automotive. Podczas spotkania wystąpi Iwona Caputa, regionalny lider ds. ZSK.

Współpraca Instytutu Badań Edukacyjnych oraz Sektorowej Rady ds. Kompetencji Motoryzacja i Elektromobilność przekłada się dotarcie do szerokiego grona odbiorców Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.  Dlatego 22 września odbędzie się drugie seminarium metodologiczne przygotowane w partnerstwie z Radą oraz Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Na wydarzenie w formie zdalnej zapraszamy przedstawicieli oświaty i sektora motoryzacji. Spotkanie będzie bowiem poświęcone polskim i europejskim trendom w obszarze kwalifikacji branży automotive.

Trendy i rozwój branży motoryzacyjnej w Polsce

Seminarium metodologiczne realizowane jest w ramach projektu “Rada ds. kompetencji w sektorze motoryzacyjnym (z uwzględnieniem elektromobilności)”. Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej w dniu 22 września w godzinach 10-14. Zapis na seminarium dostępny jest pod tym linkiem.

Podczas spotkania będzie miejsce na kreatywną i inspirującą przestrzeń do rozmowy na temat zapotrzebowania na kompetencje i kwalifikacje w sektorze motoryzacji i elektromobilności. Odbędą się także warsztaty dotyczące możliwości zaprojektowania kwalifikacji rynkowych dedykowanych firmom motoryzacyjnym. Pozwala to szybko i sprawnie pozyskiwać w pełni wykwalifikowanych pracowników. Seminarium kończy się wydaniem certyfikatu uczestnictwa.

Program i warsztaty podczas seminarium metodologicznego

W seminarium weźmie udział Iwona Caputa, regionalny lider ds. ZSK.

To już drugie w tym roku seminarium poświęcone trendom i kwalifikacjom dla branży motoryzacyjnej. Kolejne spotkania zaplanowano na 20 października, 17 listopada i 15 grudnia br.

 

Podobne wpisy:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

październik 2021

filtruj wydarzenia

07paz09:0015:00Warsztat otwarty dla pracowników ministerstw – użytkowników systemu informatycznego Zintegrowanego Rejestru KwalifikacjiSeminarium o ZRK

Close Menu
X
Skip to content