IBE partnerem głównym Forum Inteligentnego Rozwoju w Toruniu

Forum Inteligentnego Rozwoju to kongres naukowo-technologiczny poświęcony nowatorskim badaniom i innowacyjnym technologiom. W tym roku IBE został partnerem głównym wydarzenia.

Kongres Forum Inteligentnego Rozwoju na celu promowanie rozwiązań, które mają szansę na sukces rynkowy oraz polepszenie bezpieczeństwa naszego życia już teraz lub w ciągu najbliższych lat. Służy również nawiązywaniu relacji między przedsiębiorcami-wizjonerami, polskimi naukowcami ukierunkowanymi, inwestorami oraz samorządowcami. Stwarza warunki do lokowania biznesu w swoich regionach.

To już 5 edycja Forum Inteligentnego Rozwoju. W tym roku Instytut Badań Edukacyjnych pojawi się w Toruniu jako partner główny. Podczas kongresu wystąpią również badacze i eksperci IBE. Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie FIR.

IBE na Forum Inteligentnego Rozwoju

Jednym z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez Instytut podczas kongresu jest debata “Instytut Badań Edukacyjnych. Inteligentny biznes potrzebuje kadr i specjalistycznej wiedzy”. Odbędzie się ona 28 września, a udział w rozmowach wezmą:

  • Dominika Bagińska-Chyłek, Ekspert Kluczowy, Instytut Badań Edukacyjnych
  • Stanisław Cieśla, Strategic Outsourcing Manager, IBM Polska Sp. z o.o.
  • Ewa Krupa, Dyrektor ds. Komunikacji Wewnętrznej i Kultury, Orange Polska S.A.
  • Paweł A. Nowak, Dyrektor Działu Zarządzania Wiedzą, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości
  • Damian Orzeł, Kierownik Zespołu ds. szkolnictwa zawodowego, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
  • Dr hab. Małgorzata Rosalska, prof. UAM
  • Moderator: Ziemowit Socha, Lider Regionalny w woj. kujawsko-pomorskim, Instytut Badań Edukacyjnych

Z kolei 27 września odbędzie się debata “Inteligentny rozwój edukacji i nauki gwarantem sprostania zmianom społeczno-ekonomicznym. Plan dla Polski na lata 2021-2027”. Udział w tym wydarzeniu weźmie Michał Nowakowski, ekspert kluczowy oraz badacz IBE.

W tym samy dniu odbędzie się również spotkanie “Innowacje i transfer technologii szansą na sukces Polskiej nauki, biznesu i samorządu / Wizjonerzy biznesu i samorządu-od innowacji do rynkowego sukcesu”. Z kolei na tym panelu pojawi się Sławomir Szymczak, ekspert merytoryczny IBE.

28 września podczas debaty “Efektywne partnerstwo dla innowacji – od pomysłu do sukcesu rynkowego” wystąpi Dorota Heiza, główny analityk ds. badań i analiz IBE, a podczas rozmów dotyczących “Efektywnego zarządzania nowoczesną organizacją” – Dominika Bagińska-Chyłek, ekspert kluczowy IBE.

Rejestracja uczestników jest dostępna na Forum Inteligentnego Rozwoju.

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

kwiecień 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń