listopad 2021

05lis13:2513:25Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji – możliwości wykorzystania funkcjonalności rejestru przez nauczycieli w procesie ukierunkowania rozwoju edukacyjno-zawodowego uczniaSeminarium o ZRK - Online

Szczegóły spotkania:

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza 5 listopada 2021 r. na warsztat otwarty on-line 
pt.: „Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji – możliwości wykorzystania funkcjonalności rejestru przez nauczycieli w procesie ukierunkowania rozwoju edukacyjno-zawodowego ucznia”.

Warsztat skierowany jest dla nauczycieli różnych typów szkół. Zostaną przedstawione możliwości dotyczące wykorzystania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) i Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK) w ramach zajęć szkolnych prowadzonych przez nauczycieli oraz praktyki doradczej.

Zagadnienia omawiane podczas warsztatu obejmą najważniejsze tematy związane z funkcjonalnościami ZRK istotnymi z poziomu ukierunkowania ucznia w wyborach edukacyjno-zawodowych. Na warsztacie przedstawione zostaną również aplikacje, które w niedługim czasie wspomogą funkcjonalności rejestru tj.: Kompas branżowy, Kompas, Ścieżki Rozwoju.

Głównym celem przedstawienia tych wszystkich narzędzi będzie ich praktyczny wymiar, a więc rzeczywiste wykorzystanie w pracy, a przez to wsparcie uczniów w wyborach i projektowaniu własnej ścieżki rozwoju.

Warsztat jest bezpłatny i prowadzony w ramach projektu „Prowadzenie i Rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (etap 2)”, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Formularz rejestracyjny

Program warsztatu

Webinar poprowadzą trenerzy Instytutu Badań Edukacyjnych na platformie internetowej, do której otrzymają Państwo link do logowania.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w webinarze.

Czas trwania webinaru: godz. 10:00 − 13:00

Rejestracji prosimy dokonać najpóźniej do 3 listopada włącznie.

W przypadku braku zgłoszenia wymaganej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu.
Kontakt: Ludwika Krasnodębska
tel: + 48 503 912 705, email: seminaria.zrk@ibe.edu.pl, l.krasnodebska@ibe.edu.pl

Czas

(Piątek) 13:25 - 13:25

Miejsce

ONLINE