wrzesień 2019

06wrz08:3015:00Seminarium "Zintegrowany System Kwalifikacji (ZSK) szansą na rozwój sektora NGO"Seminarium o ZSK, Wrocław

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji (ZSK) szansą na rozwój sektora NGO”, które odbędzie się 06.09.2019 r. we Wrocławiu.

Wydarzenie skierowane jest do liderów, działaczy, pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych oraz do wszystkich, którym bliska jest idea uczenia się przez całe życie.

Podczas spotkania zajmiemy się usystematyzowaniem wiedzy o ZSK,  przedstawimy jego zastosowanie w praktyce, „rozszyfrujemy” pojęcia związane
z ZSK, spróbujemy wstępnie zdiagnozować potencjał organizacji pozarządowych w kontekście włączania nowych kwalifikacji do ZSK oraz opowiemy jak zostać Instytucją Certyfikującą i korzyściach z tego wypływających.

 

POBIERZ PROGRAM 

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 

Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu


Kontakt:

Agnieszka Sekułowicz, tel. 573 444 589, e-mail: a.sekulowicz@ibe.edu.pl
Jarosław Traczyński, tel. 573 444 588, e-mail: j.traczynski@ibe.edu.pl

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym.

Czas

(Piątek) 08:30 - 15:00

Miejsce

Hotel Campanile

ul. Ślężna 26 - 28, Wrocław