kwiecień 2019

24kwi08:3014:45Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji w pracy z młodzieżą”Seminarium o ZSK, Sopot

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji w pracy z młodzieżą, które odbędzie się 24.04.2019 w Sopocie.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli organów prowadzących szkoły, dyrektorów i zastępców dyrektorów placówek oświatowych, doradców edukacyjno – zawodowych, nauczycieli – wychowawców, doradców metodycznych, konsultantów oraz pracowników zajmujących się pomocą psychologiczno – pedagogiczną w placówkach oświatowych.

Celem seminarium jest przekazanie wiedzy na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, w szczególności zaprezentowanie rozwiązań przyjętych
w ustawie o ZSK.

Podczas seminarium dowiesz się:

• Czym jest ZSK, dlaczego jest potrzebny i jak z niego korzystać?
  • Jak zachęcić młodzież do świadomego budowania ścieżki kariery edukacyjno – zawodowej w oparciu o narzędzia ZSK?
  • Jak rozmawiać z młodzieżą o kompetencjach, kwalifikacjach i możliwościach, jakie daje ZSK?

POBIERZ PROGRAM

LINK DO REJESTRACJI

Partner:

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wybrzeża w Sopocie

Patronat honorowy:

Marszałek Województwa Pomorskiego

Kwestie organizacyjne:

• udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu

Kontakt:

Dorota Heiza, tel. 573 444 571, e-mail: d.heiza@ibe.edu.pl
Aleksandra Chlebowicz, tel. 573 444 570, e-mail: a.chlebowicz@ibe.edu.pl

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”.

(środa) 08:30 - 14:45

Sopot