styczeń 2019

25sty09:0015:30Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji – Nowe wyzwania. Nowe możliwości dla instytucji szkoleniowych”Seminarium o ZSK, Opole

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji – Nowe wyzwania. Nowe możliwości dla instytucji szkoleniowych”, które odbędzie się 25.01.2019 w Opolu.

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli, dyrektorów i osób, które zajmują się działalnością szkoleniową oraz do wszystkich, którym bliska jest idea uczenia się przez całe życie.

Podczas spotkania zajmiemy się usystematyzowaniem wiedzy o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji oraz przedstawimy jego zastosowanie w praktyce.  „Rozszyfrujemy” pojęcia związane z ZSK oraz przedstawimy przyszłość systemu w Polsce. Przedstawimy procedury opisu i włączenia kwalifikacji, zalety posiadania statusu Instytucji Certyfikującej lub Podmiotu Zewnętrznego Zapewniania Jakości. Wskażemy szanse i korzyści, jakie daje instytucjom szkoleniowym Zintegrowany System Kwalifikacji.

 

POBIERZ PROGRAM

 

LINK DO REJESTRACJI

 

Partner:

Polska Izba Firm Szkoleniowych

 

Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu


Kontakt:

Agnieszka Wojtal, tel. 573 444 586, e-mail: a.wojtal@ibe.edu.pl
Iwona Caputa, tel. 573 444 587, e-mail: i.caputa@ibe.edu.pl

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”.

Czas

(Piątek) 09:00 - 15:30

Miejsce

Hotel Mercure

ul. Krakowska 57/59, Opole