marzec 2019

21mar08:4515:15Seminarium - Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji – narzędzie wspierające i ukierunkowujące rozwój edukacyjno-zawodowy uczniaSeminarium o ZRK, Warszawa

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium pt.: „Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji – narzędzie wspierające i ukierunkowujące rozwój edukacyjno-zawodowy ucznia”, które odbędzie się 21 marca br. w Centrum Biznesowym Ogrodowa 58 w Warszawie (ul. Ogrodowa 58, 00-876  Warszawa).

Seminarium skierowane jest do: dyrektorów, doradców edukacyjno-zawodowych, nauczycieli, wychowawców oraz osób odpowiadających za wspomaganie wyborów edukacyjno-zawodowych uczniów.

Podczas seminarium uczestnicy dowiedzą się o:

• funkcjonalności Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji w zakresie pozyskiwania istotnych informacji dotyczących edukacji i rynku pracy;
  • nowoczesnych zagadnieniach w zakresie logistyki prowadzenia lekcji;
  • projektowaniu wymagań dotyczących wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych ucznia
  • nowych narzędziach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji wspierających projektowanie ścieżek kariery

W seminarium znajdą się elementy dotyczące wymagań, złożoności zadań oraz warunków, które powinny wpłynąć na uatrakcyjnienie lekcji zgodnie z ideą i praktyką uczenia się przez całe życie (lifelong learning).

POBIERZ PROGRAM

LINK DO REJESTRACJI

Rejestracji prosimy dokonać najpóźniej do 15.03.2019 r.

(Czwartek) 08:45 - 15:15