listopad 2018

08lis(lis 8)08:3009(lis 9)14:30Seminarium „Wprowadzenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji – szanse i korzyści dla sektora edukacyjnego i doradczego”Seminarium o ZSK, Krasnystaw

Szczegóły spotkania:

 

Seminarium regionalne pt. „Wprowadzenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji – szanse i korzyści dla sektora edukacyjnego i doradczego” odbędzie się w Krasnymstawie w województwie lubelskim w dniach 8–9 listopada 2018 r.

Seminarium jest adresowane do doradców zatrudnionych w szkołach ponadpodstawowych oraz instytucjach publicznych i prywatnych.

Spotkanie będzie prowadzone przez doradców regionalnych ZSK oraz ekspertów z Instytutu Badań Edukacyjnych.

Celem seminarium jest przekazanie wiedzy nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, w szczególności wskazanie rozwiązań przyjętych w ramach ZSK oraz ich znaczenia dla systemu edukacji i rynku pracy, a także korzyści związanych z funkcjonowaniem ZSK.

Pierwszy dzień seminarium poświęcony zostanie omówieniu podstawowych zagadnień związanych z ZSK (kluczowe pojęcia, podmioty i procesy, narzędzia); na drugi dzień zaplanowano warsztaty mające na celu opracowanie konspektów lekcji dotyczących ZSK.

 

POBIERZ PROGRAM DZIEŃ I

 

POBIERZ PROGRAM DZIEŃ II

 

LINK DO REJESTRACJI

 

Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba uczestników: 25

 

Partnerzy:

        

 

Kontakt:

Katarzyna Zabratańska, tel. 573 444 575, e-mail: k.zabratanska@ibe.edu.pl

Rafał Flaga, tel. 573 444 574, e-mail: r.flaga@ibe.edu.pl

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”.

Czas

8 (Czwartek) 08:30 - 9 (Piątek) 14:30

Miejsce

Magnum Bonum

Krasickiego 4a, Krasnystaw