luty 2021

17lut09:4512:30Seminarium „ Nowe możliwości dla firm szkoleniowych i HR wynikające ze Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji”Seminarium o ZSK - ONLINE

Szczegóły spotkania:

Celem spotkania jest przekazanie wiedzy o ZSK nowej grupie interesariuszy z województwa śląskiego. Spodziewane korzyści / rezultaty wynikające ze spotkania to nawiązanie współpracy z firmami szkoleniowymi i HR w kontekście propagowania wiedzy o ZSK, opisania kwalifikacji lub nawiązania partnerstwa.

POBIERZ PROGRAM

LINK DO REJESTRACJI

Kwestie organizacyjne:

• udział w wydarzeniu jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-maila z potwierdzeniem rejestracji i danymi do logowania

Kontakt:

Izabela Mias – Dudek i.mias-dudek@ibe.edu.pl 573 444 598

Seminarium realizowane w ramach projektu „Wsparcie rozwoju ZSK w szczególności na poziomie regionalnym poprzez wdrażanie rozwiązań i inicjatyw skierowanych do użytkowników końcowych systemu – ZSK4.

(środa) 09:45 - 12:30

Platforma Clickmeeting