styczeń 2019

24sty08:3014:30SEMINARIUM DLA UCZELNI WYŻSZYCH "WPROWADZENIE DO ZINTEGROWANEGO SYSTEMU KWALIFIKACJI"Seminarium o ZSK, Lublin

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: Wprowadzenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji – Seminarium dla uczelni wyższych”, które odbędzie się 24.01.2019 w Hotelu Victoria, ul. Narutowicza 58/60 w Lublinie (Sala Kongresowa).

 

Seminarium jest adresowane do przedstawicieli uczelni wyższych – pracowników naukowo-dydaktycznych oraz administracyjnych zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Seminarium prowadzone będzie przez doradców regionalnych ZSK oraz ekspertów Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie.

 

Celem seminarium jest przekazanie wiedzy na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, w szczególności zaprezentowanie rozwiązań przyjętych
w ustawie o ZSK. 

Podczas seminarium omówione zostaną rodzaje kwalifikacji oraz kluczowe pojęcia związane z Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji, zaprezentowana zostanie struktura podmiotowa i procesowa ZSK oraz specyfika Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji.

Ponadto omówiona zostanie procedura włączania studiów podyplomowych do ZSK oraz przypisywanie poziomu Polskiej Ramy Kwalifikacji, a także przedstawiona zostanie problematyka dotycząca zagadnienia walidacji.

 

POBIERZ PROGRAM

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu na spotkania


Kontakt:

Rafał Flaga, tel. 573 444 574, e-mail: r.flaga@ibe.edu.pl

Katarzyna Zabratańska, tel. 573 444 575, e-mail: k.zabratańska@ibe.edu.pl

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym.

Czas

(Czwartek) 08:30 - 14:30

Miejsce

Hotel Victoria

ul. Narutowicza 58/60, Lublin