ZSK na I Edukacyjnych Targach Kariery EDU OFFSHORE WIND

EDU OFFSHORE WIND 2023 to pierwsze w Polsce targi pracy dla całego sektora Morskiej Energetyki Wiatrowej. Dlatego podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć ekspertów Instytutu Badań Edukacyjnych, którzy opowiedzą o kwalifikacjach dostępnych w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji.

I Edukacyjne Targi Kariery EDU OFFSHORE WIND to niesamowite wydarzenie dla uczniów szkół średnich oraz studentów, którzy będą mieli okazję spotkać się z liderami sektora offshore z Polski i zagranicy. Na odwiedzających czeka szereg atrakcji: pokazy ratownictwa wysokościowego, strefa VR oraz atrakcyjne konkursy z niespodziankami. EDU OFFSHORE WIND mają szansę stać się świętem edukacji i kompetencji w sektorze morskiej energetyki wiatrowej w Polsce. Program wydarzenia dostępny jest tutaj.

Targi odbędą się 14-15 marca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. Hasłem przewodnim wydarzenia są Innowacyjne kierunki rozwoju kariery zawodowej dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Podczas Targów będzie można zapoznać się z ofertą Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Na Scenie Młodzieżowej odbędą się prelekcje Instytutu Badań Edukacyjnych dotyczące możliwości zdobywania i potwierdzania kwalifikacji dla branży MEW oraz innych kwalifikacji dostępnych w ZSK. Spotkania poprowadzą Dorota Heiza oraz Aleksandra Chlebowicz, ​regionalne liderki ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w województwie pomorskim. Zapraszamy do zapoznania się z programem Sceny Młodzieżowej oraz dołączenia do nas w Gdańsku!

Dodatkowo, podczas drugiego dnia targów na Scenie Głównej odbędzie się debata poświęcona zdobywaniu kompetencji oraz certyfikatów do pracy na morskich farmach wiatrowych. W debacie weźmie udział przedstawiciel Szkoły Morskiej w Gdyni, którą wspieramy w opisywaniu kwalifikacji rynkowych dla branży MEW.

Zapraszamy do rejestracji na I Edukacyjne Targi Kariery EDU OFFSHORE WIND pod tym linkiem

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

czerwiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń