IBE partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2023

Finał tegorocznych Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędzie się podczas targów Poznań Motor Show na przełomie marca i kwietnia. Jednym z partnerów imprezy jest Instytut Badań Edukacyjnych, a wsparcie organizatorom zapewnia zespół ekspertów odpowiedzialnych za aplikację Odznaka+.

W tym roku po raz 12. odbywają się Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Ich głównym celem jest wsparcie młodych ludzi planujących karierę w branży motoryzacyjnej. Podczas wydarzeń związanych z Mistrzostwami uczestnicy będą mieli okazję  spotkać przedstawicieli największych firm działających na rynku, porozmawiać z osobami dzielącymi ich pasję, a także sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności podczas ciekawych konkurencji. 

Finał Mistrzostw odbędzie się podczas targów Poznań Motor Show w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r. O główne nagrody będą walczyć najlepsze zespoły z całej Polski podzielone na siedem specjalistycznych kategorii (również w odpowiednich przedziałach wiekowych):

  • Młody Mechanik
  • Mechanik Zawodowy
  • Elektromobilni
  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
  • Młody Mechanik Pojazdów Rolniczych
  • Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych
  • Młody Mechanik Motocyklowy
  • Młody Lakiernik

Odznaka+ ponownie na Mistrzostwach Mechaników

Podobnie jak w ubiegłym roku również w 2023 r. organizatorów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników wspiera Instytut Badań Edukacyjnych. W finałach weźmie udział zespół ekspertów IBE odpowiedzialny za powstanie innowacyjnej aplikacji Odznaka+, służącej do wydawania, zdobywania i gromadzenia cyfrowych odznak i równoważnych im certyfikatów PDF.

W ubiegłym roku uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników oraz ich opiekunowie otrzymali swoje pierwsze cyfrowe odznaki. W związku z tym, że aplikacja Odznaka+ została oparta na renomowanym, międzynarodowym systemie Open Badges, wydane w niej poświadczenia stanowią jakość, która jest uznawana nie tylko w Polsce, lecz na całym świecie.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn