Seminarium online dotyczące walidacji kompetencji

Instytut Badań Edukacyjnych oraz eksperci Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji zapraszają do udziału w seminariach online dotyczących walidacji kompetencji. Pierwsze spotkanie dotyczyć będzie walidacji.

W ramach cyklu spotkań eksperci przedstawią informacje ogólne o walidacji, ale również o narzędziach wspierających ten proces: Katalog Metod Walidacji, Baza Dobrych Praktyk, Metoda Bilansu Kompetencji i Moje Portfolio. Podczas seminarium powiedzą również o kompetencjach osób prowadzących i organizujących walidację. 

Pierwsze seminarium odbędzie się pod hasłem Walidacja – czym jest, jak wygląda w Polsce, jakie narzędzia wsparcia przygotowało IBE. Aby zapisać się na spotkanie należy wybrać jeden z terminów dostępnych w marca (14.03, 22.03, 31.03) oraz wypełnić formularz. Seminarium odbędzie się online na platformie Google Meet. Osoby, które zarejestrują się otrzymają link na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

Kolejne seminaria, w tym z obsługi Mojego Portfolio czy posługiwania się Metodą Bilansu Kompetencji, odbędą się w późniejszym terminie. 

Facebook
Twitter
LinkedIn