ZSK a rozwój sektorów. Zapraszamy na webinar!

Już 21 listopada o godzinie 10:00 odbędzie się internetowe szkolenie „Od sektorowych ram kwalifikacji do sektorowych Rad ds. kompetencji i z powrotem…”. Do udziału zapraszamy nie tylko przedstawicieli sektorowych Rad ds. kompetencji, ale też wszystkich zainteresowanych rozwojem swojej branży w ramach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji!

Podczas trwającego godzinę webinaru prowadzący opowiedzą o zasadach tworzenia i możliwościach wykorzystania Sektorowych Ram Kwalifikacji w konkretnych branżach. Słuchacze będą mieli także okazję zapoznać się z wnioskami sformułowanymi w trakcie warsztatów, które odbyły się 13 listopada. Na warsztatach zastanawiano się m.in. jakiego rodzaju zadań sektorowe rady ds. kompetencji mogą podejmować się w kontekście ZSK a także w jakich obszarach powinny współpracować z ich otoczeniem instytucjonalnym – m.in. ministrami właściwymi, IBE, PARP-em oraz innymi instytucjami sektora edukacji i rynku pracy. Spotkanie poprowadzą Katarzyna Trawińska-Konador oraz Andrzej Żurawski, eksperci Instytutu Badań Edukacyjnych ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Jak wziąć udział?

Aby dołączyć do transmisji, wystarczy wejść na stronę, a następnie podać swoje imię oraz adres e-mail. Osoby bez połączenia z internetem, które chciałyby wziąć udział w szkoleniu, mogą zadzwonić pod numer +48 22 209-2520 i podać PIN: 427277#. W webinarze można też wziąć udział za pomocą aplikacji ClickMeeting. Webinar Your Way. W tym celu należy pobrać aplikację i wpisać ID wydarzenia: 619-493-723.

LINK

APLIKACJA NA SYSTEMY ANDROID