Kwalifikacje rynkowe a szkolnictwo branżowe. Kolejny webinar przed nami!

Już w najbliższą środę odbędzie się internetowe szkolenie “Kwalifikacje rynkowe a szkolnictwo branżowe”. Webinar, organizowany w ramach toczącej się obecnie debaty publicznej o ZSK, dedykowany jest przede wszystkim dyrektorom i nauczycielom związanym ze szkołami kształcenia zawodowego. Serdecznie zapraszamy!
Kwalifikacje rynkowe a szkolnictwo branżowe. Kolejny webinar przed nami!

Szkolenie rozpocznie się 4 grudnia o godzinie 14:00 i potrwa około półtorej godziny. We wprowadzeniu do webinaru prowadzący zapoznają widzów z podstawowymi założeniami Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK). Następnie omówiona zostanie ostatnia nowelizacja prawa oświatowego w kontekście możliwości jakie daje ZSK. Omówione zostanie także zagadnienie znaczenia kwalifikacji rynkowych dla szkolnictwa branżowego oraz kwestia zwiększania integracji różnych ścieżek nabywania kwalifikacji z potrzebami rynku pracy. Spotkanie poprowadzą Mateusz Przywara, ekspert ds. ZSK z Instytutu Badań Edukacyjnych oraz Urszula Blicharz, ekspertka MEN.

Jak wziąć udział?

Aby dołączyć do transmisji, wystarczy wejść na stronę, a następnie podać swoje imię oraz adres e-mail. Osoby bez połączenia z internetem, które chciałyby wziąć udział w szkoleniu, mogą zadzwonić pod numer +48 22 209-2520 i podać PIN: 427277#. W webinarze można też wziąć udział za pomocą aplikacji ClickMeeting. Webinar Your Way.
W tym celu należy pobrać aplikację i wpisać ID wydarzenia: 129-582-958.

LINK 

APLIKACJA NA SYSTEMY ANDROID 

APLIKACJA NA SYSTEMY IOS 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn