Wirtualne Targi Kwalifikacji Przyszłości już 28 kwietnia!

Instytut Badań Edukacyjnych wraz z partnerami biznesowymi z branży IT zaprasza do udziału w Wirtualnych Targach Kwalifikacji Przyszłości, które odbędą się w ramach konferencji on-line “Praca w branży IT, czyli Z(y)SK na bazie umiejętności”. Targi odbędą się w dniu 28 kwietnia 2021 roku w godzinach 10.00 – 16.00.

Stoiska targowe IBE:

1. Z(y)SK dla uczniów i studentów. Planowanie ścieżki kariery.
    Na wirtualnym stoisku odbędą się warsztaty dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów:
    O życiu w erze walidacji – warsztat dla uczniów szkół średnich i branżowych
    Bądź kowalem swojego losu – przekuwaj kompetencje w kwalifikacje – warsztat dla studentów
  2. Z(y)SK dla biznesu. Innowacje w kwalifikacjach.
    Stoisko poświęcone będzie innowacjom w kwalifikacjach, rozpoczęciu i prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zakresowi wsparcia dla wszystkich zainteresowanych Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji.

Podczas Targów można będzie odwiedzić także stoiska Partnerów konferencji, m.in.: IBM Polska, Orange Polska, Fujitsu, ITPass, Antal, IAB Polska, CISCO, Kodilla i innych.

Do udziału w Targach zapraszani są nauczyciele, wykładowcy uczelni wyższych, uczniowie szkół branżowych i średnich oraz studenci związani z branżą IT zainteresowani:

• rozwojem umiejętności, obecnych i przyszłych pracowników branży IT w kontekście aktualnych wyzwań rynku pracy oraz procesów rekrutacji,
  • poznaniem nowoczesnych narzędzi do potwierdzania swych kompetencji (nabywanych w wyniku zdobywanego doświadczenia, szkoleń, jak i rozwijania własnych pasji),
  • zdobyciem certyfikatu z branży IT, potwierdzającego kwalifikacje, rozpoznawalnego w ponad 130 krajach na całym świecie,
  • poznaniem dobrych praktyk w zakresie współpracy szkół średnich i uczelni wyższych z firmami z branży IT.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://kwalifikacje.edu.pl/konferencja-it/

Link do rejestracji: https://itpraca4zero.pl/#rejestracja