Studiujesz? Weź udział w konkursie i zgarnij nagrodę!

Rusza konkurs ZSK skierowany do studentów poniżej 26 roku życia. Aby wziąć w nim udział, należy przygotować biznesplan związany ze Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji. Zainteresowany? Zapraszamy do lektury! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

W konkursie mogą wziąć udział studenci z całego kraju. Jego głównym celem jest promowanie idei uczenia się przez całe życie oraz możliwości, jakie daje Zintegrowany System Kwalifikacji w zakresie potwierdzania kompetencji i integracji systemu edukacji z rynkiem pracy. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne w wysokości 1800 zł za pierwsze miejsce, 1200 zł za drugie i 700 zł za trzecie.

Warunki udziału w konkursie

Chcesz spróbować swoich sił w konkursie i zgarnąć nagrodę? Wystarczy, że stworzysz pomysł na biznes, napiszesz krótkie uzasadnienie objaśniające, jak Twój biznes łączy się ze Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji (ZSK), następnie w oparciu o ZSK ułożysz rzetelny biznesplan i wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a na koniec wyślesz wszystko na adres konkurs@ibe.edu.pl.Prace zgłoszeniowe będą przyjmowane do 15 stycznia 2020 roku.

Biznesplan musi składać się z 9 elementów:

• wprowadzenia/syntezy;
  • opisu firmy/przedsięwzięcia biznesowego;
  • informacji o produkcie lub usłudze;
  • charakterystyki inwestycji;
  • analizy rynku;
  • analizy SWOT w biznesplanie;
  • strategii;
  • planu finansowego przedsięwzięcia;
  • kontroli działalności.

Szczegółowe objaśnienie poszczególnych elementów i instrukcję pisania biznesplanów znajdziesz tutaj . Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej do 30 dni po 15 stycznia.

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym konkurs@ibe.edu.pl

ZAŁĄCZNIKI