Ruszają kolejne seminaria w Białymstoku

ilustracja mózgu dotykanego z jednej strony przez ludzką dłoń, a z drugiej - przez wygenerowaną komputerowo dłoń robota / sztucznej inteligencji
Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na seminarium pt.: „Zintegrowany System Kwalifikacji i jego rola w wypełnieniu luki kompetencyjnej w branży mechanicznej” oraz na seminarium pt: „Czym jest ZSK i dlaczego jest potrzebny?”

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na seminarium pt.: „Zintegrowany System Kwalifikacji i jego rola w wypełnieniu luki kompetencyjnej w branży mechanicznej, które odbędzie się w dniu 6 listopada 2018 r. w Hotelu IBIS przy al. Józefa Piłsudskiego 25.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z branży mechanicznej oraz kadry szkół zawodowych. Uczestnicy spotkania dowiedzą się więcej o tym, czym jest ZSK, dlaczego jest potrzebny i komu przyniesie korzyści. Seminarium organizowane jest we współpracy z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, objęte jest patronatem Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

LINK DO REJESTRACJI

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na seminarium pt.: „Czym jest ZSK i dlaczego jest potrzebny?”, które odbędzie się w dniu 7 i 8 listopada 2018 r. w Hotelu IBIS przy al. Józefa Piłsudskiego 25.

Seminarium skierowane jest do doradców edukacyjno-zawodowych, nauczycieli, wychowawców oraz konsultantów i doradców metodycznych z terenu całego województwa podlaskiego. Celem seminarium jest pogłębienie wiedzy uczestników o ZSK i opracowanie propozycji konspektów lekcji, które mają zachęcać uczniów do świadomego budowania swojej ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej z uwzględnieniem możliwości wynikających z funkcjonowania ZSK.

Seminarium jest realizowane we współpracy z Lokalnym Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

LINK DO REJESTRACJI

PATRONAT HONOROWY
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku

PARTNERZY
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku

 

Facebook
Twitter
LinkedIn