Regionalni liderzy ds. ZSK z województwa łódzkiego odebrali Certyfikat Partnerstwa

1 lutego br. odbyło się "Gospodarcze rozpoczęcie roku 600-lecia Miasta Łodzi" inaugurujące cykl spotkań o biznesie. W ramach wydarzenia zorganizowano debatę "Miasto w procesie zmiany – jak wykorzystać szanse?". W spotkaniu wzięli udział regionalni liderzy ds. ZSK z województwa łódzkiego. 

Podczas spotkania wykład wprowadzający wygłosił prof. UŁ dr hab. inż. Remigiusz Kozłowski. W debacie udział wzięli m.in.: Krzysztof Piątkowski – Poseł na Sejm RP, Adam Pustelnik – Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi i Maciej Plutecki – Dyrektor Biura Regionalnego Związku Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej. Podczas owocnych dyskusji reprezentanci różnych środowisk wspólnie poszukiwali sposobów na wykorzystanie potencjału Łodzi.

W ramach spotkania odbyła się również uroczystość uhonorowania partnerów WSB w Łodzi. Wyróżnienie otrzymał Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie.

Certyfikat Partnerstwa z rąk Dyrektor Centrum Współpracy z Biznesem i Rozwoju Kariery WSB w ŁodziBożeny Ziemniewicz odebrali dr Dorota Nawrat-Wyraz, Marcin Młynarczyk, Martyna Kruszyńska-Ostrowska i Sławomir Młynarczyk. 

Cykl spotkań o biznesie oraz debatę w Łodzi zorganizowała Wyższa Szkoła Bankowa w Łodzi.

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

lipiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń