Regionalne Centrum Rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) w Łodzi

ilustracja mózgu dotykanego z jednej strony przez ludzką dłoń, a z drugiej - przez wygenerowaną komputerowo dłoń robota / sztucznej inteligencji
Od 1 września 2018 ruszyło w Łodzi Regionalne Centrum Rozwoju ZSK. Centrum zostało uruchomione przez Instytut Badań Edukacyjnych i jego głównym celem jest upowszechnianie i promowanie wiedzy na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Zainteresowani będą mogli uzyskać tam najnowsze wiadomości na temat ZSK, dowiedzieć się, w jaki sposób zgłosić kwalifikację do systemu, pobrać materiały informacyjne oraz dowiedzieć się o bieżących działaniach IBE w regionie łódzkim.

Regionalne Centrum Rozwoju ZSK zlokalizowane jest w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Żeromskiego 87, w pokoju nr 19 na parterze (pokój Wojewódzkiej Komisji ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych w Łodzi). Centrum otwarte jest dla klientów w poniedziałki oraz w piątki w godzinach 8:30 – 14:30. Na konsultacje najlepiej umówić się wcześniej telefonicznie z doradcami regionalnymi ds. ZSK:

Marcin Lipiec (poniedziałki) – 573 444 591

Agnieszka Orzechowska (piątki) – 573 444 592

Serdecznie zapraszamy!

Facebook
Twitter
LinkedIn