Przejdź kurs i zdobądź cyfrową odznakę! 

Skorzystaj z kursu e-learningowego IBM SkillsBuild i IBE. Przejdź 9 modułów, ukończ ćwiczenia i quizy, a potem zdobądź unikalną odznakę cyfrową z logiem IBM.

Rozpoczynając kurs Kwalifikacje twoją przyszłością – jak je zdobywać? udajesz się w niesamowitą podróż edukacyjną, podczas której poznasz świat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Kurs skierowany jest głównie do uczniów szkół ponadpodstawowych, ale może przejść go każdy – bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Co trzeba zrobić?

Po pierwsze, trzeba zarejestrować się na platformie IBM SkillsBuild. O, tutaj

Po drugie, kliknąć w LINK i rozpocząć kurs. Proste? Proste!

Żeby przejść całość trzeba zapoznać się z materiałami zawartymi w dziewięciu modułach. Każdy moduł to kolejny stopień wtajemniczenia w Zintegrowany System Kwalifikacji. Za ukończenie kursu, w tym ćwiczeń i quizów w nim zawartych, zdobędziesz odznakę cyfrową z logiem IBM! Co to jest? To twój indywidualny certyfikat potwierdzający Twoją wiedzę. Możesz pochwalić się nim w mediach społecznościowych oraz wpisać go do swojego CV. 

Po co Ci ten kurs? Wyjaśniamy

Rynek pracy oraz technologia zmieniają się w bardzo szybkim tempie. Dlatego trzeba dostosowywać swoje kompetencje i kwalifikacje do aktualnych potrzeb. I właśnie z kursu dowiesz się, jak ważne we współczesnym świecie jest “uczenie się przez całe życie”, jak możesz korzystać z rozwiązań ZSK, by sprostać wyzwaniom zmieniającego się rynku pracy oraz jak w praktyce skorzystać z aplikacji Moje Portfolio w praktyce. 

I teraz najważniejsze. Kurs opracowany został w ramach międzynarodowej współpracy IBM SkillsBuild i Instytutu Badań Edukacyjnych. Dlatego każdy certyfikat sygnowany jest logiem IBM, czyli jednej z najbardziej znanych marek na świecie. 

Wprowadzona przez IBM platforma edukacyjna SkillsBuild oferuje bezpłatny dostęp do wielu kursów z różnych dziedzin. Skorzystać z niej mogą uczniowie oraz nauczyciele. Użytkownicy otrzymują później odznaki cyfrowe poświadczające zdobyte kompetencje. Kursy w ramach IBM SkillsBuild dostarczają uczniom  wiedzę, niezbędną do podjęcia przemyślanych kroków w kierunku planowania przyszłej kariery. 

ZSK w praktyce. Zobacz, dlaczego warto “uczyć się przez całe życie”

 

Facebook
Twitter
LinkedIn