Obejrzyj nagranie z pierwszej debaty publicznej o ZSK

27 marca odbyła się konferencja “ZSK - most łączący edukację i rynek pracy”, która zainaugurowała debatę publiczną na temat wdrażania i rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Wszyscy ci którym nie udało się śledzić debaty na żywo, mogą teraz nadrobić zaległości i obejrzeć nasze nagranie!

Konferencję rozpoczęło wystąpienie dyrektora Instytutu Badań Edukacyjnych, dr hab. Piotra Stankiewicza. W dalszej kolejności zgromadzeni mieli możliwość posłuchania m.in. dr hab. Ewy Chmieleckiej ze Szkoły Głównej Handlowej, Tadeusza Pisarka z Rady Dialogu Społecznego i Urszuli Martynowicz, dyrektor Departamentu Strategii, Kwalifikacji i Kształcenia Zawodowego w Ministerstwie Edukacji Narodowej. Poruszano wiele ważnych zagadnień dotyczących Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, paneliści odpowiadali również na pytania słuchaczy.

Zapraszamy do oglądania! 

2019 rokiem debaty publicznej o ZSK

Konferencja zainaugurowała cykl dziesięciu spotkań, które będą się odbywać przez cały 2019 rok. Spotkania będą doskonałą okazją do podsumowania i refleksji na temat działań publicznych podejmowanych w kontekście rozwoju i wdrażania ZSK oraz tych planowanych na najbliższe lata. O terminach następnych spotkań będziemy informować na bieżąco.

“ZSK – most łączący edukację i rynek pracy” | Nagranie z debaty

 

Facebook
Twitter
LinkedIn