Nauka jest frajdą! Konferencja z udziałem Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji

Instytut Badań Edukacyjnych wraz z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści zapraszają na konferencję "Nauka jest frajdą!" zorganizowaną pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli.

Wydarzenie odbędzie się 31 maja 2023 r. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Bydgoszczy.  Podczas konferencji omówiona zostanie tematyka praktycznych rozwiązań w zakresie edukacji. Przedstawione zostaną materiały i rozwiązania dydaktyczne, których celem jest wywołanie zwiększonego zainteresowania dzieci tematyką lekcyjną oraz wzbudzeniem w nich ciekawości świata.

Dlatego Witold Jakubek (współautor podstawy programowej do nauczania techniki) pokaże wielomateriałowe pracownie do nauczania techniki metodą projektów. Z kolei Michał Malinowski z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści zaprezentuje drewniane zabawki rozwijające kreatywność, a dr Marzena Żylińska poprowadzi neurodydaktyczny warsztat z metodyki. W tym wszystkim spróbujmy pokazać, jak Zintegrowany System Kwalifikacji i Odznaka+ mogą przysłużyć się temu, aby te zmiany promować.

W konferencji wezmą udział:

  • Maria Mazurkiewicz, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty
  • dr Łukasz Kosiński, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli

Program wydarzenia dostępny jest tutaj. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o rejestrację za pośrednictwem formularza.

Uczenie się przez cały życie i ZSK – dowiedz się więcej

 

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

lipiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń