ZSK oraz kompetencje przyszłości na spotkaniu ze studentami WAB

18 kwietnia w auli Wrocławskiej Akademii Biznesu odbyło się spotkanie dotyczące potrzeb nowoczesnego rynku pracy.

Wydarzenie zostało zainicjowane przez dr inż. Dominikę Sokulską, regionalną liderkę ds. ZSK w województwie dolnośląskim oraz ekspertkę Instytutu Badań Edukacyjnych. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród międzynarodowej grupy studentów WAB.

Spotkanie doszło do skutku dzięki współpracy Instytutu Badań Edukacyjnych, Wrocławskiej Akademii Biznesu oraz firmy Smith and Nephew plc.

Przedstawiciele działu HR z Smith and Nephew plc, brytyjskiej firmy z branży medycznej, podzielili się ze studentami praktycznymi wskazówkami dotyczącymi możliwości wejścia młodych ludzi na rynek pracy oraz odpowiadali na ich liczne pytania.

Podczas spotkania poruszono tematy dotyczące potrzeb nowoczesnego rynku pracy, wymaganych kwalifikacji, kompetencji przyszłości oraz potrzeby uczenia się przez całe życie.

Spotkanie ze studentami WAB we Wrocławiu