Marketingowcy na start! W ZSK mamy nowe kwalifikacje rynkowe

Branża ta od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych na polskim rynku pracy. Teraz wszyscy zainteresowani będą mogli potwierdzić swoją wiedzę i umiejętności z tego zakresu uzyskując stosowny certyfikat. 

Marketing to jedna z najszybciej rozwijających się branż, która stwarza zupełnie nowe możliwości rozwoju. Można pracować kreatywnie w agencji reklamowej albo dziale marketingu w przedsiębiorstwie. Osoba, która obrała tę ścieżkę kariery, może szukać pracy jako product manager, specjalista ds. sprzedaży internetowej, analityk rynku, czy też ekspert ds. badań marketingowych.

Dla tych, którzy znają się na trendach w social media, świat marketingu również stoi otworem. Od content managera, przez social media managera i specjalistę ds. SEO po osobę odpowiedzialną za customer experience.

Kwalifikacje z branży marketingu już w ZSK!

Marketing to bardzo szeroka branża, wiele specjalizacji i różne możliwości rozwoju. Można zdecydować się na ścieżkę ekspercką i specjalizować się w wybranej dziedzinie, lub ścieżkę managerską, która daje możliwość zarządzania projektami i zespołami pracowników. Dlatego do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji trafiają różne kwalifikacje związane z marketingiem.

Od ZSK właśnie dołączyły trzy niezwykle interesujące kwalifikacje:

Teraz wszyscy zainteresowani branżą marketingu będą mogli potwierdzić swoją wiedzę i umiejętności, a potem uzyskać certyfikat uznawany w Polsce i rozpoznawalny w niemal całej Europie.  Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie Rejestru Kwalifikacji.

Mapa kwalifikacji ZSK. Wybierz branżę i zdobądź certyfikat

 

Facebook
Twitter
LinkedIn