14
marzec

START

08:30

ZAKOŃCZENIE

15:30

LOKALIZACJA

Warszawa
forum

ZSK6 II Forum Wymiany Doświadczeń Interesariuszy Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji

Forum dla przedstawicieli ministerstw. Forum realizowane w ramach projektu “Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce (ZSK 6)”

Szanowni Państwo,

w imieniu Instytutu Badań Edukacyjnych zapraszamy do udziału w II Forum Wymiany Doświadczeń Interesariuszy Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, które odbędzie się 14 marca 2024 roku w godzinach od 8.30 do 15.30 w Golden Floor, ul. Prosta 69 w Warszawie (III piętro, sala A12)

Cykl Forum Wymiany Doświadczeń stanowi kontynuację dialogu z interesariuszami Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, zapoczątkowanego w roku 2021. W ramach II FWD chcemy zaproponować Państwu warsztat nad wyzwaniami związanymi z modyfikacją procesów włączania do ZSK kwalifikacji wolnorynkowych i sektorowych wprowadzonych nowelizacją Ustawy o ZSK. Zależy nam na zaktualizowaniu Waszych potrzeb dotyczących wsparcia ze strony Instytutu Badań Edukacyjnych na poszczególnych etapach, podzieleniu się przez Was,  pracowników i pracownice różnych resortów, dobrymi praktykami w zakresie włączania kwalifikacji oraz propozycjami rozwiązań dla powszechnie napotykanych trudności.

Rejestracja na wydarzenie jest zamknięta.

Forum jest realizowane w ramach projektu pt. Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce (ZSK6)

Udział w II Forum Wymiany Doświadczeń Interesariuszy ZSK jest bezpłatny.

W razie pozostałych pytań prosimy o kontakt z Katarzyną Arkabuz, adres e-mail: k.arkabuz@ibe.edu.pl