Instytut Badań Edukacyjnych na HumanTech Summit 2022

Eksperci Instytutu Badań Edukacyjnych wystąpią na HumanTech Summit 2022 organizowanym przez Uniwersytet SWPS. Konferencja odbędzie się 9-10 grudnia.

Lider projektu ZSK5 Maciej Tauber weźmie udział w panelu dyskusyjnym “Czy i jak ułożymy sobie relacje ze sztuczną inteligencją” (9 grudnia, 11:45-12:45). Z kolei dr Emilia Danowska-Florczyk z Projektu ZRK2 weźmie udział w panelu dyskusyjnym “Jak nauczać o technologii i z wykorzystaniem nowych technologii?” (10 grudnia, 13:00-14:00).

Międzynarodowa konferencja naukowa HumanTech Summit organizowana jest przez Centrum HumanTech Uniwersytetu SWPS. Jej zadaniem jest prezentowanie najnowszej wiedzy z zakresu relacji człowiek – technologia.

Podczas wydarzenia omówione zostaną zagadnienia związane między innymi z nowoczesnymi technologiami – od sztucznej inteligencji i transformacji cyfrowej, przez rzeczywistość wirtualną (VR) i metawersum po robotykę, cyborgizację i internet rzeczy.

Uczestnicy będą także dyskutować na temat roli nowych technologii w edukacji, medycynie i sztuce. Więcej informacji na stronie konferencji.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn