lipiec 2022

21lip10:0013:00Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji – możliwości wykorzystania funkcjonalności rejestru w Biurach KarierWarsztaty o ZRK ONLINE

Szczegóły spotkania:

Warsztat dedykowany jest dla pracowników Biur Karier zajmujących się współpracą z pracodawcami i wsparciem zawodowym studentów oraz zainteresowanych proponowaną tematyką.

Podczas warsztatu zostanie przedstawiona idea uczenia się przez całe życie (Lifelong Learning) oraz rozwiązania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) 
i Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK) w kontekście możliwości przeprowadzania działań aktywizacyjnych na rynku pracy. Funkcjonalności ZRK zawierają wiele możliwości przydatnych w procesie świadczenia usług doradczych, 
a więc mogą stanowić uzupełnienie czy wsparcie w realizacji zadań zawodowych pracowników Biur Karier. Omawiając idee, rozwiązania, obecną sytuację związaną 
z wdrażaniem systemu będziemy dążyć do przedstawienia aktualnych zagadnień na temat uczenia się, możliwości zdobywania i potwierdzania kwalifikacji, projektowania ścieżek rozwoju, efektywnego funkcjonowania na rynku pracy i innych.

Warsztat odbędzie się online w dniu 21.07.2022 r. w godz. 10.00 – 13.00.

Warsztat jest bezpłatny i prowadzony w ramach projektu „Prowadzenie i Rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (etap 2)”, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Webinar poprowadzą trenerzy Instytutu Badań Edukacyjnych na platformie internetowej, do której otrzymają Państwo link do logowania.

Formularz rejestracyjny

Szczegółowy program

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w webinarze.

Czas trwania webinaru: godz. 10:00 − 13:00

Rejestracji prosimy dokonać najpóźniej do 12 lipca włącznie.

W przypadku braku zgłoszenia wymaganej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu.

Kontakt: Ludwika Krasnodębska tel: + 48 503 912 705, email: seminaria.zrk@ibe.edu.pl, l.krasnodebska@ibe.edu.pl

Czas

(Czwartek) 10:00 - 13:00

Miejsce

ONLINE

ORGANIZATOR:

Instytut Badań Edukacyjnych ul. Górczewska 8, Warszawa