lipiec 2021

06lip10:0013:00Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji – możliwości wykorzystania funkcjonalności rejestru przez nauczycieli w procesie ukierunkowania rozwoju edukacyjno-zawodowego uczniaSeminarium o ZRK - Online

Szczegóły spotkania:

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza 6 lipca 2021 r. na warsztat otwarty on-line (webinarium) pn.: „Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji – możliwości wykorzystania funkcjonalności rejestru przez nauczycieli w procesie ukierunkowania rozwoju edukacyjno-zawodowego ucznia”. Warsztat skierowany jest dla nauczycieli różnych typów szkół. Zostaną przedstawione możliwości dotyczące wykorzystania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK)  i Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK) w ramach zajęć szkolnych prowadzonych przez nauczycieli oraz praktyki doradczej.

Zagadnienia omawiane podczas warsztatu obejmą najważniejsze tematy związane z funkcjonalnościami ZRK istotnymi z poziomu ukierunkowania ucznia w wyborach edukacyjno-zawodowych. Na warsztacie przedstawione zostaną również aplikacje, które w niedługim czasie wspomogą funkcjonalności rejestru tj.: Kompas branżowy, Kompas, Ścieżki Rozwoju.

Głównym celem przedstawienia tych wszystkich narzędzi będzie ich praktyczny wymiar, a więc rzeczywiste wykorzystanie w pracy, a przez to wsparcie uczniów w wyborach i projektowaniu własnej ścieżki rozwoju.

Warsztat jest bezpłatny i prowadzony w ramach projektu „Prowadzenie i Rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (etap 2)”, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Formularz rejestracyjny

Szczegółowy program

Webinar poprowadzą trenerzy Instytutu Badań Edukacyjnych na platformie internetowej, do której otrzymają Państwo link do logowania.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w webinarze.
Czas trwania webinaru: godz. 10:00 − 13:00
Rejestracji prosimy dokonać najpóźniej do 2 lipca 2021 r. włącznie.
W przypadku braku zgłoszenia wymaganej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu.
Kontakt: Jelena Chotkiewicz
tel: + 48 503 912 705, email: seminaria.zrk@ibe.edu.pl, : j.chotkiewicz@ibe.edu.pl

Czas

(Wtorek) 10:00 - 13:00

Miejsce

ONLINE