kwiecień 2021

14kwi10:0013:00Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji jako wsparcie procesów pozyskiwania i rozwoju pracowników na polskim rynku pracySeminarium o ZRK - Online

Szczegóły spotkania:

Warsztat kierowany jest do wszystkich osób odpowiedzialnych za proces rekrutacji i szkoleń w organizacji – w szczególności pracowników działów personalnych, agencji pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Zagadnienia omawiane podczas warsztatu obejmą najważniejsze tematy związane
z funkcjonowaniem Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) oraz Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK). W programie uwzględniono ćwiczenia i przykłady, które pomogą uczestnikom zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu ZSK/ZRK, którą można wykorzystać w wewnętrznych procesach rekrutacji, szkoleń i rozwoju w organizacji.

Uczestnicy warsztatu dowiedzą się m.in.: jakie są kluczowe założenia Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK), poznają funkcjonalnościami Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK). Omówione zostaną korzyści wynikające z ZSK i ZRK, dla pracodawców, pracowników oraz agencji pośrednictwa pracy i firm szkoleniowych.

Warsztat prowadzony będzie przez trenerki Instytutu Badań Edukacyjnych w ramach projektu „Prowadzenie i Rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (etap 2)”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Webinar odbędzie się na platformie internetowej, do której otrzymają Państwo link do logowania. 

Szczegółowy program warsztatu (webinarium) w załączniku. Czas trwania: godz. 10:00 − 13:00

Formularz rejestracyjny

Pobierz program

Rejestracji prosimy dokonać najpóźniej do 12 kwietnia.

W przypadku braku zgłoszenia wymaganej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu.

Kontakt: Ludwika Krasnodębska, tel. 22 241 71 61, email:  l.krasnodebska@ibe.edu.pl

Czas

(środa) 10:00 - 13:00

Miejsce

Webinar

Close Menu
X
Skip to content